Poznáme horúce trendy tohto leta!

Motto každého leta je jednoznačne “menej je niekedy viac”. A hlavným cieľom je určite ostať oblečená, ale neroztopiť sa. Ideálne by bolo preležať celé leto na pláži, pravidelne sa chladiť vo vlnách mora a ukrývať sa pod slnečníkom. Máme pre vás krátky manuál na to, ako prežiť leto vo veľkých horúčavách a vyzerať pri tom štýlovo, aj keď nie ste na dovolenke.

Všetci sa tešíme na letné horúčavy, ale keď nakoniec udrú, hľadáme útočisko v klimatizovanej kaviarni. Leto nám síce svojimi teplotami dáva zabrať, ale vy môžete štýlovými outfitmi odraziť jeho útok. Ukážeme vám, ako na to.

Volány a odhalené ramená

Romantické duše budú toto leto žiariť nadšením. Najhorúcejším trendom tejto sezóny sú volány. Čím väčšie, tým lepšie. V kombinácii s odhalenými ramenami si získate všetky mužské pohľady. Top s volánmi je toto leto nevyhnutnou súčasťou šatníka každej štýlovej ženy, ktorá kráča s módou.

Učte sa od blogeriek, ktoré módne trendy nielen nosia, ale aj vytvárajú. Trendsetterky volánové topy kombinujú s džínsami s vysokým pásom alebo s krátkymi nohavicami z ľahkého vzdušného materiálu.

Sedemdesiat sukieň mala

A od výmyslu sveta! Ukážte svetu nohy a vytiahnite zo skrine sukne, ktoré celý rok čakali na svoj čas. Svoj návrat na výslnie slávia krátke džínsové a kožené sukne a hitom sú stále aj plisované sukne pod kolená. Na svoje si počas tohto leta prídu všetky milovníčky sukní. A ak medzi nich náhodou nepatríte, teraz je ten ideálny čas zamilovať sa do nich. Nemáte čo stratiť, môžete len získať.

Na doplnkoch záleží

A toto leto to platí dvojnásobne. Zamerajte sa počas najbližších horúcich dní najmä na doplnky a dovoľte im, aby oživili jednoduché outfity. Strapce, brmbolce a flitre nájdete na všetkých kúskoch. Sú nimi ozdobené kabelky, batohy, sandálky aj náušnice. A keď chcete kráčať s módou na sto percent, ozdobte sa choker náhrdelníkmi.

Príspevok, ktorý zdieľa Lua (@luanna),

V lete sa nám hlavy vyprázdnia a zrazu sa všetci cítime lepšie. Vďačíme za to slnečným lúčom a dlhým dňom, ale aj farebným outfitom a veselým doplnkom. Odviažte sa toto leto aj vy a staňte sa trendsetterkou aspoň pre seba a svoje okolie.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

Tip na knihu: Ako sa stať Parížankou … nech žijete kdekoľvek

0
Strava Zdravie

Je pravidelné pitie kávy prínosné alebo si ním iba škodíme?

0
Relax Starostlivosť o telo Zdravie

Meditácia pre začiatočníkov

Navigácia

Magazíny