Zažiarte na každom vianočnom večierku

Vianoce sú sviatky pokoja a rodinnej pohody. Rozhodne však nie sú len o čase strávenom v úzkom kruhu najbližších. Sú s nimi spojené aj rôzne vianočné večierky, ktoré usporadúva napríklad váš zamestnávateľ či kamaráti. Vybrať si ten správny outfit býva občas náročné a niekedy sveter s motívom Santa Clausa nebýva najšťastnejším riešením.

Nájsť pekné kúsky na vianočný večierok je občas poriadny oriešok. Častou voľbou bývajú tzv. „little black dress“ – malé čierne šaty. Nimi nič nepokazíte, avšak práve Vianoce, čas farebnej výzdoby a všadeprítomných svetielok, si priam pýta siahnuť aj po odvážnejších modeloch. Prinášame Vám malú inšpiráciu.

Večierok so šampanským
Vianočné večierky sú skvelou príležitosťou na to, aby ste mohli ukázať aj odvážnejšie módne kúsky.

Tento rok je to o dráme

Zabudnite na malé čierne šaty a vyhoďte svoju spoľahlivú sukňu von oknom. Táto sezóna bude o dráme. Od červených golierov, perál, až po dúhové flitre, tohtoročné Vianoce budú hostiť mnoho kúskov priamo z móla významných módnych prehliadok. Nebojte sa experimentov, tento rok nie je nič zakázané.

Zamatový komplet

Sako a nohavice sú tradičnou voľbou na spoločenské udalosti pre viaceré ženy. Skúste tento rok zaexperementovať a siahnuť po komplete, ktorý je celý vyrobený zo zamatu. Červená či zelená sú farbami Vianoc a môžu byť pokojne aj farbami, ktoré vám zaručia nezabudnuteľný outfit. Pokiaľ si na ne predsa len netrúfate, stále je tu aj čierna možnosť, samet sa už postará o svoj lesk.

 Zlatá a lesklá

Oblečenie s odleskami je ďalším častým výberom na večierok. Dajme tomuto štýlu odievania nový rozmer pomocou dvojice hodvábne zlaté široké nohavice a vzdušná metalická blúzka. Opäť raz pripomíname, nebojte experimentovať, hranice nikdy neboli také tenké.

Zelená má zelenú

Zelená farba v čase Vianoc nie je povolená iba na oblečení. Množstvo žien si ju vyberá aj pre svoje pery a často je práve takýto rúž finálnou bodkou, ktorá spojí celý outfit dohromady.

Flitre s nápadom

Hoci budú tieto Vianoce o šialených kombináciách, s lesklými flitrami opatrne. Skúste tento rok vymeniť topy a šaty celé obalené v tomto materiáli za flitrové nohavice, tričká s takýmito rukávmi alebo jednoducho sa zamerajte na vkusné detaily.

Santa baby

Červené hodvábne šaty sú sexy, slávnostné a perfektne sa hodia na blížiace sa obdobie. Ich strih môže, ale nemusí byť odvážny, dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne. Samotná farba a materiál sa postarajú o svoje čaro.

Kvety v zime? Prečo nie

Pokiaľ aj vy patríte k skupine ľudí, ktorá si myslí, že kvetované vzory patria len do teplejších mesiacov, radi by sme vás vyviedli z omylu. Tieto motívy sa dajú vkusne nosiť pokojne aj na vianočnom večierku. Skúste to napríklad s maxi šatami v čierno-bielom prevedení.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

Najlepšie kaviarne v Bratislave pre prácu aj relax

0
Novinky Strava Zdravie

Kokosový olej je liek na všetko. Mýtus či pravda?

0
Móda Novinky Trendy

Módne trendy jesene 2018, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku

Navigácia

Magazíny