Kovbojské čižmy, platformy i úzke špičky – aj také sú trendy v topánkach na jeseň a zimu

Pokiaľ ste doteraz odkladali kúpu nových topánok na neurčito, po prečítaní tohto článku už viac nebudete váhať. Na jeseň a zimu si pre nás návrhári pripravili naozaj prekrásne i divoké kúsky. Nechajte sa inšpirovať a majte na nohách vždy to, čo sa nosí.

Jeseň už zavítala do našich končín, a preto je dôležité začať sa ohliadať za novými trendmi. Koniec roka 2017 vzkriesi dávno zabudnuté modely, avšak sľubuje aj novinky.

Jesenná móda topánky sveter

Ostrá špica

Topánky s úzkou špičkou sú späť. Možno ste sa práve potešili a utekáte prehľadať vaše staré zásoby a možno ste sa chytili za hlavu. Je to tak, špicaté topánky nie sú dvakrát praktické, avšak oko náhodného okoloidúceho vedia vždy účinne upútať. Tak pozor a kráčajte za novými trendmi opatrne.

Príspevok, ktorý zdieľa @shoesofprey,

Lesk je základ

Tento návrat sa môže zdať ako vtip, ale lesklé čižmy plné trblietok sú naozaj to, čo z vás urobí túto zimu módnu kráľovnú. Či už takýto kúsok zvládnete nosiť aj počas dňa alebo iba večer na párty, je už na vás. Každopádne, výstrednosť bude mať v najbližšom období zelenú.

Objavte v sebe kovbojku

S úzkou špičkou súvisí aj trend kovbojských čižiem. Tie mali pokus o návrat pred pár rokmi a evidentne sa o to pokúšajú znova. Ako z westernu to bude vyzerať v našich uliciach zopár ďalších mesiacov. Skúsite naskočiť na tohto trendy koňa aj vy?

Na vysokej nohe

Dobrú správu máme pre milovníkov platforiem. Zostávajú trendy aj túto jeseň a zimu. Pokojne svoju vášeň priveďte do extrému, masívne opätky a platformy sú štýlové, často aj pohodlné a vždy originálne a odvážne.

Vysoká sára

Čižmy s vysokou sárou vás nielen zahrejú, ale urobia z vás aj štýlovú milovníčku módy. Extravagancia bude nekompromisne vládnuť tomuto sychravému počasiu, a preto sa nebojte siahnuť po rôznych bláznivých farebných kombináciách. Zima nemusí byť len šedivá a nudná.

Treba sa zahriať

Aj huňaté čižmy zažívajú návrat. Nielen že vás zahrejú, ale upútajú každého, komu na ne padne zrak. Topánky nemusia byť len celokožušinové. Postačujúce sú aj malé huňaté detaily, ktoré perfektne doladia váš outfit.

Metalová kráľovná

Obuv s vybíjanými detailmi je pre tie odvážnejšie z nás, outfitu dodá ten správny ,,šmrnc”. Pri správnom spojení sa stáva najdôležitejším kúskom celého looku. Naozaj sa nebojte túto jeseň a zimu experimentovať. Čakajú nás upršané a sivé dni, ktoré si môžeme zlepšiť práve nosením pekného farebného kúsku na nohách. Tak hor sa do toho.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
PR články

Ako si upraviť záhradu pre relax a oddych?

0
Krása Móda Starostlivosť o telo Trendy

Jarné trendy v manikúre

0
Novinky Starostlivosť o telo Zdravie

Pozor na zlozvyky – takto si ničíme vlasy

Navigácia

Magazíny