Módne trendy jesene 2018, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku

Jeseň 2018 sa neúprosne blíži a je na čase presunúť šortky na zadné miesta v skrini. Čím ich treba nahradiť? Táto jeseň sa bude niesť v znamení zvieracích vzorov, pestrofarebných siloniek a skiel na slnečných okuliaroch a mnohých ďalších. Inšpirujte sa a ovládnite ulice vášho mesta!

Zvieracie vzory, ale nie pravé zvieratá!

Túto jeseň budú opäť vychádzať do ulíc šelmy z džungle. Kabáty, topánky, nohavice, blúzky – toto všetko môže mať na sebe zvierací vzor. Tieto kúsky sú však tak výrazné, že by ste si mali dávať pozor, aby ste to s nimi neprehnali. Nemôžete byť predsa naraz leopardom, zebrou a tigrom.

Zbohom fádne nevýrazné farby

Časy, kedy sa na jeseň nosili iba tmavé nevýrazné kusy, sú preč. Táto jeseň sa bude niesť v odtieni ružovej. A to nemyslíme pastelovo ružovú, ale výrazne žiarivo ružovú, ktorá sa volá magenta. Odvážnejšie z vás môžu investovať do šiat alebo kabáta v tejto farbe. Ak nie ste veľká fanúšička výrazných farieb a už vôbec nie ružovej, môžete skúsiť iba doplnok, kabelku alebo sukňu.

Příspěvek sdílený MILI (@milistore),

Obrovské kabelky

Aj vy máte problém s tým, že sa vám do kabelky nezmestí všetko, čo tam chcete mať? Diár, peňaženka, kľúče, pero, poznámkový blok, šatka, sveter, kniha, nabíjačka, fén, práčka, posteľ a tak ďalej. Túto jeseň môžete vytiahnuť tú najväčšiu kabelku, akú vlastníte a budete trendy!

Vráťte sa do školských čias

Pestrofarebné dúhové silonky sú trendom jesene 2018. Ak ste ich niekedy chceli začať znova nosiť, teraz je ten správny čas. Zladiť ich môžete s krátkymi, ale aj s dlhými sukňami. Čím pestrejšie, tým lepšie.

Zabaľte sa do fólie!

Nie doslova, ale skoro. Výrazné šedé a sivé farby a aj materiály pripomínajúce fólie sa prebojovali až do našich skríň. Nielenže do nich balíte nedojedené potraviny, túto jeseň do nich budete baliť aj seba. Metalické šaty, tričká, sukne a blúzky sa dostali na tohtoročné prehliadkové móla.

Čím voľnejšie, tým lepšie

Veľké voľné kabáty, ktoré zahalia celé vaše telo aj postavu. Spolu s veľkými kabátmi a bundami sa dostáva do popredia aj trend vrstvenia. Takže konečne urobíte tak, ako vám mama kázala v detstve a dáte si vrstvu, na to druhú vrstvu, na to tretiu vrstvu a tak ďalej.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Novinky Šport Zdravie

Pevné telo a čistá myseľ s jogou a s pilatesom

0
Novinky Strava Zdravie

Nebojte sa zmeny! Vyskúšajte v kuchyni olejové variácie pre zdravie

0
Novinky Relax Šport Zdravie

Joga hýbe svetom. Rozhýbe aj vás?

Navigácia

Magazíny