Jarné trendy v manikúre

Darmo, ale zostávať v obraze sa musí. Chceme si udržiavať prehľad v dianí na domácej scéne ako aj tej svetovej, a popritom vieme zostávať upravené a zorientované aj v aktuálnych módnych trendoch. Našou snahou je pomôcť vám v tom a preto prinášame prehľad aktuálnych jarných trendov v manikúre. Niektoré sú možno len zdrojom umeleckej inšpirácie, iné plnohodnotným stimulom k akcii – idem do toho! Prejdite si galériu nechtového umenia a rozhodnite sa samy.

Farebné trendy sa neustále menia a kým hľadáme ten správny odtieň nude, zistíme, že zásoby potrebujeme doplniť v radoch červenej, pretože trendy sa už presunuli na front tejto farby. Áno, trendy zvykneme nahánať a dobiehať. Ale zároveň si ich môžeme privlastniť len ako kanál inšpirácie. Zobrať ich za svoje „zorientované priateľky” a nechať ich prejsť sitom vlastnej osobnosti.

https://www.instagram.com/p/Bwlblu2AcuW/?utm_source=ig_web_copy_link

Žltá trendom

Teplé a jarné počasie láka aj svet nechtov do príjemných a sviežich farieb. Žlté farby sú túto sezónu top voľbou. Nechajte sa zlákať a zadovážte si žiarivý žltý odtieň. Čím sýtejšia žltá, tým lepšie, ale vyberajte pokojne zo škály pastelových alebo žiarivých odtieňov. Žltú môžete tiež kombinovať s inými zemitými odtieňmi.

Nechtové šperkárstvo

Premýšľali ste už, že svoje nechty oživíte perlami alebo inými kamienkami a budú vyzerať ako skutočný šperk? Manikuristka Park Eunkyung povýšila obyčajnú a všednú manikúru na niečo inovatívne, keď použila perly na dozdobenie nechtov. Vy však môžete použiť čokoľvek, čím vytvoríte z nechtov nádherný šperk. Na jemné nude odtiene aplikujte trebárs aj spomínané perly alebo iné kamene a vaše nechty sa zaručene stanú luxusným doplnkom.

https://www.instagram.com/p/BtI_YKpn6Qg/?utm_source=ig_web_copy_link

Hand Art

Asi uznáte, že bolo len otázkou času, kým sa umenie a tvorivosť v nechtovom dizajne preniesla aj ďalej na ruky. Môžete byť minimalistkou, milovať tradičnú manikúru a popritom využiť krásu Swarovského kamienkov. Rozmiestnite ich po prstoch a kochajte sa novým trendom, ktorý valcuje svetové manikérske salóny.

Nová klasika

Novou klasikou sa stávajú červené odtiene, ktoré sú nepochybne viacúčelové. Odtiene červeného melóna alebo tie vyslovene „hot” odtiene červenej sú novovznikajúcim trendom. Od sýtych až po polopriehľadné, zdobia nechty dám prehliadkových mól, ale nájdeme ich už aj v manikúre žien okolo nás. Ak ste sa ešte stále neodvážili, je najvyšší čas skúsiť novovznikajúci trend a zistiť ako sa v ňom cítite vy samy.

Našli ste odtieň, ktorým ste zostali očarené? Podeľte sa s nami o vaše objavy a smelo inšpirujte!

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Móda Novinky Trendy

New York Fashion Week – aj toto budeme nosiť budúcu jeseň

0
Móda Novinky PR články

Košele Stevula – darček pre každého muža

0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

5 halloweenskych kostýmov pre single aj páry, ktoré môžeš očakávať na každej párty

Navigácia

Magazíny