Príď sa pozrieť na Svadobné Mecheche

Po prvýkrát sa v Bratislave uskutoční event pre tých, ktorí si plánujú svoj veľký svadobný deň D. Svadobné Mecheche si budete môcť vychutnať počas dvoch dní v BLESS Studio.

Nielen pre nastávajúcich, ale aj pre zaľúbených, lásky rozdávajúcich a lokálnych! Na tento víkend si nerobte plány mimo Bratislavy, pretože prichádza Svadobné Mecheche. Bude sa konať v priestoroch BLESS studio na Medenej 16 počas dvoch dní 16-17.2.2019. Ak si plánujete svadbu, či chcete len “nasať atmosféru”, tak na tejto udalosti jednoznačne nesmiete chýbať. Počas dvoch dní si budete môcť pozrieť, vyskúšať ba dokonca ochutnať to najlepšie od lokálnych výrobcov a dizajnérov.

Pre originálny deň, ako je ten svadobný je potrebné mať všetko tip-top a taký je presne aj zoznam vystavovateľov! Ak postrádate dokonalú róbu na deň D sú tu pre vás na mieru šité obleky od Salón Bizzare a neobyčajné svadobné šaty od odevnej návrhárky Zuzany Kedroňovej – Yoora studio. Na originálne a láskou prekvitajúce svadobné oznámenia bude k dispozícií Rowan Wedding Paper. Pre tých, ktorí dolaďujú detaily sa rozhodne oplatí podebatiť s Kaco Films – odborníkmi na videá či šikovnou fotografkou Alex Kinovou. S dizajnom a svadobnou tématikou sa neodmysliteľne spájajú aj šperky značky bepart. O výborný gastronomický zážitok sa s vami podelia zmrzlináreň Koun, Herbert sirupy, koláče od Mandlove a rodinní vinári so značkou TERRA PARNA.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Svadobné Mecheche (@svadobnemecheche),

Ak ešte stále nie ste presvedčení, či ísť nakuknúť na Svadobné Mecheche, kde nájdete pozrite si kompletný zoznam lokálnych vystavovateľov a program.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Kariéra Lifestyle Novinky Osobnosti

Úspešné slovenské podnikateľky, ktoré nás inšpirujú

0
Móda Novinky Trendy

Vyberte si trendy plavky vhodné pre vašu postavu

0
Dizajn Interiér Novinky

Zariaďujeme detské kráľovstvo – od bábätka po školáka

Navigácia

Magazíny