To najkrajšie z Barcelona Bridal Fashion Week

Pred pár dňami sa v Barcelone konal Barcelona Bridal Fashion Week, na ktorom svetoznámi návrhári predviedli svoje najhorúcejšie trendy v svadobných šatách na jar/leto 2018. Pierka, čipky, výšivky, trblietavé materiály a oveľa, oveľa viac. Očarujúce svadobné róby si získajú vaše srdcia a uvedomíte si, že v nich čím skôr chcete kráčať k oltáru. V článku vám prinášame svadobné trendy, ktoré sme si zamilovali.

Čipka v hlavnej úlohe

Väčšina návrhárov stavila na priehľadné materiály v kombinácii s čipkou. Romantický look v tomto prípade podčiarkuje zahalený dekolt a odhalený chrbát. Štýlové nevesty v nasledujúcej sezóne nebudú siahať po hlbokých výstrihoch a tesných korzetoch. To si nechajte až na svadobnú noc a hosťom ukážte svoju dievčenskú romantickú stránku.

Francúzsky módny dom Lambert Créations predstavil kolekciu svadobných šiat s odhaleným chrbtom.

Kvety

Rozkvitnutá záhrada sa nosí aj na svadobných šatách. Módne domy posiali svoje róby pre nevesty kvetmi v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach. Záhrada počas vašej jarnej svadby nemusí byť jediná rozkvitnutá vec.

Návrhári Marco & María zožali na BBFW úspech romantickými šatami s výšivkami kvetov.

Zabudnite na bielu

Krásne biele šaty síce dávajú svadobným hosťom najavo vašu nevinnosť, ale už dávno nie sú podmienkou. Šaty pretkané zlatými vzormi z vás spravia luxusnú nevestu a na vašu svadbu budú všetci ešte dlho spomínať. Hitom je tiež jemne sivá farba šiat s modrým alebo strieborným nádychom.

Dizajnérka Alessandra Rinaudo skĺbila eleganciu a taliansky štýl.

Ako princezná

Široká sukňa, dlhá vlečka, tajomný závoj zahaľujúci nevestinu tvár… Svadobný deň je ako stvorený na to, aby ste sa stali princeznou. Návrhári ani tento rok nesklamali a na Barcelona Bridal Fashion Weeku sa návštevníci mohli dosýtosti vynadívať na rozprávkové róby hodné princeznej.

Princeznovské svadobné šaty patrili v Barcelone medzi najobľúbenejšie. 

Nevesta podľa Audrey

Jednoduché línie pripomínajúce éru minulých rokov patria medzi nesmrteľnú klasiku aj medzi svadobnými šatami. Takýto strih vyčaruje úzky pás a široká sukňa bez zbytočných výšiviek vám dodá vintage look. Ak chystáte tematickú svadbu alebo len milujete jednoduchosť, šaty v štýle Audrey Hepburn sú pre vás ako ušité.

Španielska návrhárka Cristina Tamborero oživila jednoduché strihy drobnými detailmi.

Dokonalý svadobný deň je takým aj vďaka šatám, výber ktorých nevesty nenechávajú na poslednú chvíľu. Inšpirujte sa najnovšími trendmi priamo z prehliadkového móla. Barcelona Bridal Fashion Week ukázal z každého rožka troška, takže na svoje si prídete všetky.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Novinky Relax Zdravie

5 vecí, ktoré pomôžu vášmu mozgu zbaviť sa stresu

0
Novinky Šport Zdravie

Ako docieliť vypracované brucho

0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

Najlepšie kaviarne v Bratislave pre prácu aj relax

Navigácia

Magazíny