5 trendy kúskov, ktoré by nemali cez leto chýbať v šatníku vášho partnera

Tretí letný mesiac je na začiatku a nás ešte čaká príjemné teplé počasie. Aj keď už máte pravdepodobne nejaké letné nákupy za sebou, v obchodoch stále prebiehajú zľavy, preto je dobré mať prehľad v tom, čo je momentálne trendy. Tentokrát sme si posvietili na pánsku časť šatníka. Preto, ak si k vám chodí partner pre radu, aké oblečenie zvoliť, alebo ak ho chcete potešiť novým trendy kúskom, zbystrite pozornosť. Vybrali sme 5 aktuálnych pánskych trendov, ktoré vám poslúžia ako inšpirácia.

Chino nohavice

Ide o pohodlný strih decentných bavlnených nohavíc. Ľahko sa kombinujú do street, bussines aj casual looku. Čo sa farieb týka, môžete staviť na olivovo zelenú, šedú, modrú, béžovú, klasickú čiernu, ale aj na pastelové farby. Vo všeobecnosti sú trendom odhalené členky. V tomto prípade je potrebné zvoliť do topánok ponožky, ktoré nie je vidieť.

1
2
3

Tričko s logom

Tento trend sa rozmohol u mužov rovnako ako u žien a zaplavil obchody. Pri obliekaní treba mať v tomto prípade na pamäti, že menej je viac. Outfit je dobré zostaviť tak, aby tričko s logom vyniklo a doplniť ho už len jednofarebnými nohavicami a jednoduchšími topánkami. Okrem tričiek s logom sú v kurze aj rôzne statement slogany, pri ktorých platia v obliekaní podobné pravidlá.

4

Ľanová košeľa

Ľan je počas teplých mesiacov veľmi praktický materiál, keďže chladí. Ľanová košeľa je na leto všestranným kúskom. Pokiaľ je dobre strihaná, je možné obliecť si ju pod sako a zmierniť tak formálny look. Vhodná je aj kombinácia trička a šortiek s košeľou, keď chcete vytvoriť nenútený štýl. Biela farba je nadčasová, ale zaujímavé sú aj odtiene modrej či oranžovej.

5
6
7
8

Old school sneakers

V tejto sezóne sme sa vrátili v čase. Old school sneakers si medzi teniskami držia svoje popredné miesto. Aj napriek inováciám, vylepšeniam a moderným verziám, tenisková klasika nikdy neupadne do úzadia. S kúskami ako Novesta Star Master, Vans Old Skools, Converse All Stars, Adidas Stan Smiths či Nike Cortez budú muži vždy in.

9
10
11

Kamufláž

Military štýl a kamufláž sa objavuje na prehliadkových mólach v najrôznejších podobách. Ak rozmýšľate, čo vášmu partnerovi kúpiť, s maskáčovým vzorom rozhodne nešliapnete vedľa. Či sa bude nachádzať na plavkách, tričku, teniskách alebo nohaviciach je len na vás. Aktuálny je vo všetkých podobách.

12

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

Milovaný i nenávidený Valentín

0
Móda Novinky Trendy

To najkrajšie z Barcelona Bridal Fashion Week

0
Cestovanie Lifestyle Novinky

Ako vyzerá Veľká noc vo svete?

Navigácia

Magazíny