Vyberte si trendy plavky vhodné pre vašu postavu

Plavková sezóna je v plnom prúde, veď čo ľahšie si môžeme obliecť, keď sa teploty šplhajú k 40°C? Nie každá z nás mala to šťastie a dostala do vienka postavu bohyne. Pripravili sme pre vás prehľad typov postáv a plaviek, ktoré sa pohrajú s nedokonalými krivkami.

Perfektné proporcie

Ak máte súmerné telo, ploché bruško a adekvátne veľké prsia i zadok, môžete siahnuť po každom strihu plaviek. Pre bohyne pláži v tomto smere neexistujú obmedzenia a nech si zvolíte akékoľvek plavky, v každých budete vyzerať dokonale. Dbajte však na výber farby, aby sedela k vašej farbe pleti a vlasov, aby zdôraznila váš pôvab, ale neprekričala vašu krásu. Tento rok sú v móde rôzne typy a štýly plaviek, preto je výber skutočne bohatý a každá postava si nájde to pravé. 

Malé prsia

Menšie poprsie je dnes skutočne malý problém. Zvoľte si vrchný diel plaviek s výstužou. Pokiaľ potrebujete objem skutočne „nafúknuť“, vyberte si plavky, ktoré majú na zvršku riasenie alebo volány. Dizajnéri sa predbiehajú v tom, ako opticky zväčšiť tento drobný nedostatok, takže si je skutočne z čoho vybrať.

Hruštičky

Ak máte tzv. postavu typu hruška, teda máte väčší zadok, schováte ho pod vyššie nohavičky, ktoré môžu byť strihané až do pol pása. Ekvivalentom sú aj monokiny, ktoré majú vybraté boky, ukážu tak pekný štíhly pás a schovajú zadok.

Bacuľky

Dámy, ktoré majú miernu nadváhu ju hravo schovajú v zlatej klasike – monokiny. Jednodielne plavky vás opticky zúžia a vytvarujú. Navyše, ak si zvolíte plavky zo sťahujúcich materiálov, v oblasti bruška budete krásne vyformovaná. Pokiaľ máte väčšie prsia, zvršok by nemal byť vystužený, pekne ukážu aj ramienka na zaväzovanie okolo krku. Tie menej obdarené sa v celých plavkách krásne doplnia vystuženou podprsenkou.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Móda Módny seriál Novinky

Základy šatníka – džínsy

0
Relax Zdravie

Vyberte sa na prechádzku!

0
Móda Novinky Trendy

Fashion Revolution vás naučí kráčať s módou

Navigácia

Magazíny