MFF Karlove Vary 2017: Náhľad do zákulisia

Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch je v týchto dňoch najsledovanejšou udalosťou v Čechách. Okrem českých a slovenských celebrít sa po červenom koberci každoročne prejdú aj legendárni herci zo zahraničia. Aké hviezdy navštívili tohtoročný 52. ročník najprestížnejšieho filmového festivalu v strednej a východnej Európe?

Filmový festival v Karlových Varoch je prestížna udalosť, ktorá si získala meno nie len vo svete filmu. Preto sa niet čo čudovať, že každoročne láka množstvo hercov, známych osobností, ale aj bežných ľudí. Medzi najväčšie hviezdy festivalu tento rok patrí herečka Uma Thurman, známa nie len z filmu Kill Bill. Tá pricestovala do Karlových Varov aj so svojimi deťmi a prevzala si Cenu prezidenta festivalu MFF KV – Jiřího Bartošku. Krištáľový glóbus za mimoriadny umelecký prínos svetovej kinematografie si prevzali režisér Ken Loach a scenárista Paul Laverty.

Osobnosti 52. ročníka

Na festivale sa blysli najmä české a slovenské známe tváre ako Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová, Emília Vašáryová, Tereza Maxová, Soňa Skoncová, Tomáš Maštalír, Zuzana Fialová, sestry Chomistekové a mnoho ďalších.

Najsledovanejší pár festivalu

Pozornosť upútal najmä slovenský pár Daniela Peštová a Paľo Habera, ktorí na červenom koberci zažiarili. Daniela mala na sebe šaty z dielne Maison Valentino, ktoré doplnila luxusnou kabelkou Bottega Veneta.

Styling je dôležitý

Za stylingom herečiek, modeliek a ďalších významných žien, ktoré sa festivalu zúčastnili, stoja stylisti z Elle Beauty Lounge. Tí sa postarali o vlasy, make up a posledné úpravy predtým, ako zúčastnené dámy vyšli na červený koberec.

Kto sa vám na tohtoročnom 52. ročníku Filmového festivalu v Karlových Varoch páčil najviac?

 

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Móda Módny seriál Novinky

História módy – ako sa vyvíjala podprsenka?

0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

Jarná očista šatníka – preč so zbytočnosťami!

0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

5 halloweenskych kostýmov pre single aj páry, ktoré môžeš očakávať na každej párty

Navigácia

Magazíny