Svadba vo fotoknihe deLUXE

Máj lásky čas. Ak plánujete v tomto peknom období svadbu, zvečnite si ju vo fotoknihe deLUXE. Je medzi fotoknihami skutočným unikátom. Pri jej výrobe je použitý značkový fotopapier, na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Snímky majú potrebnú ostrosť a kvalitu záberov, čo určite ocení aj „oko profesionála“.

Fotokniha deLuxe svadba
Zaspomínajte si na najkrajšie momenty svojho veľkého dňa.

Zobrazenie farieb, kontrast a jas sú na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh deLUXE je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka. Fotografie, ktoré umiestníte cez prostriedok knihy sú vidieť celistvo, čo nie je prípad normálnych fotokníh, kde vďaka väzbe, vždy časť fotografie umiestnenej cez prostriedok chýba. Výroba fotoknihy de LUXE je veľmi jednoduchá. Stačí si stiahnuť program HF Designer a pustiť sa do príjemnej tvorivej práce.

Svadobná fotokniha
Zvečnite si čarovné okamihy zo svadby vo fotoknihe.

Happy Foto ponúka tri spôsoby, ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Móda Módny seriál Trendy

Základy šatníka – červený rúž

0
Lifestyle Novinky Tipy a inšpirácie

8 vecí, ktoré stihnete ešte tento rok

0
Móda Módny seriál Novinky

Veľký svadobný špeciál – vysnívaná kytica

Navigácia

Magazíny