Milovaný i nenávidený Valentín

Všade samé srdiečka, príliš veľa červenej a ružovej a ženy, ktoré čakajú. Či ich partner prekvapí a pozve na romantickú večeru alebo úplne zabudne, že nejaký sviatok zamilovaných existuje. Či už Deň sv. Valentína oslavujete s partnerom alebo sama, máme pre vás návod, ako si ho užiť na sto percent. Veď Valentín je o láske a tá ma viacero podôb.

Červená je základ

Symbolom lásky je červená, ktorá na Valentína nesmie nikde chýbať. Oblečte si preto v tento deň niečo červené, vďaka čomu sa budete cítiť zvodne. Ak máte pocit, že červená vám na šatách nepristane, siahnite po spodnej bielizni. Uvidí ju len ten, komu to dovolíte. Sexy by ste sa však mali cítiť aj samy pre seba, nielen pre muža. Keď ešte nemáte červenú čipkovanú bielizeň, práve na Valentína je ideálny čas na to, aby ste si nejakú kúpili a nikto vám to nebude vyčítať.

Valentín a červená farba
Červená farba by na vašom oblečení v tento deň nemala chýbať.

Láska vždy a všade

To, že ľúbiť sa máme každý deň, vám snáď nemusíme pripomínať. Ale predsa. Nečakajte na Valentína, narodeniny, meniny či Vianoce, aby ste mohli milovaného človeka obdarovať a potešiť. A, samozrejme, na prvom mieste je sebaláska. Nezabúdajte na seba a na to, že keď milujete samu seba, nájde si vás aj láska niekoho iného. Veď trpezlivosť vraj prináša ruže, a možno práve tie valentínske.

Nesmrteľné kvety

Kvety patria k tomuto sviatku snáď ešte viac ako čokoládové srdiečka. Čakáte na kyticu kvetov, ale márne? Kúpte si sama kvety, ktoré vás určite potešia. Niektoré z nás vôbec netúžia po červených ružiach a aj tak ich od partnera každý rok dostanú. Máte pocit, že kupovať kvety samej sebe je trápne? Berte to tak, že si len kupujete kúsok šťastia a robíte si radosť a na tom predsa nie je nič zlé alebo zahanbujúce.

Valentín a kvety
Kyticu kvetov čaká na Valentína snáď každá žena.

Večera bez stresu

Pripravte chutnú večeru, na ktorú sa bude muž vášho života tešiť hneď po príchode domov. Zabudnite na romantickú večeru v reštaurácii, ktorá vášho partnera zbytočne vystresuje a spravte si krásny večer vo dvojici v pohodlí domova. Uvarte niečo, po čom budete mať obaja ešte väčšiu chuť na toho druhého. Stavte na osvedčené suroviny, ktoré skvele fungujú ako afrodiziakum a pridajte do jedla zázvor, zeler, koriander či fenikel. Korenisté kari spraví s hormónmi také zázraky, že ani neostane čas na predohru.

Valentínska večera
Potešte partnera jeho obľúbeným jedlom.

Rada pre beznádejné romantičky

Patríte medzi ženy, ktoré od muža očakávajú posteľ posiatu lupeňmi ruží a ľúbostné vyznania? V tom prípade mu to radšej povedzte, pretože inak vám zrejme hrozí preplakaná noc a opuchnuté oči na ďalší deň. Nie všetci chlapi majú šiesty zmysel a nie všetkým “docvakne”, čo od nich očakávate. Možno nie sú práve z Marsu, ale odlišné zmýšľanie im zaprieť nemôžeme. Naše svety však môžete zblížiť práve tým, že mužom niekedy poviete, čo od nich vlastne očakávate.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Šport Zdravie

10-minútové posilňovanie pre ženy

0
Tipy a inšpirácie

3 recepty na sladké halloweenske pochúťky, ktoré stihnete na poslednú chvíľu

0
Starostlivosť o telo Zdravie

Prečo aj štíhle ženy majú celulitídu?

Navigácia

Magazíny