Happy Foto už na cloude

Ak premýšľate o výrobte fotoknihy alebo fotodarčeku a neviete sa rozhodnúť u ktorej spoločnosti to vytvoriť, možno vás trochu usmerníme. Spoločnosť Happy Foto vyvinula aplikáciu Happy Foto, pomocou ktorej môžte zdieľať fotoknihu medzi jednotlivým zariadenia.

Happy foto kniha

To znamená, že si fotoknihu môžte začať vytvárať vo svojom smartfóne a následne pokračovať doma pri počítači alebo kdekoľvek na iPade. Ovládanie bude všade rovnaké a rovnaké budú aj fotografie, ktoré do programu stiahnete. Celú výrobu budete mať uloženú na cloude. Platí to pre operačné systémy Windows. Mac, Android aj iOS alebo online priamo vo webovom prehliadači. Výroba fotoknihy tak bude jednoduchšia a oveľa pohodlnejšia.

Happy foto kniha

Dobrým typom na výrobu fotoknihy je fotokniha deLUXE, ktorá je top medzi fotoknihami. Fotografie sú v nej vyvolávané rovnako ako štandardné fotografie fotochemickou cestou pri čom je použitý značkový fotopapier. Jeho výhodou je to, že sa na ňom nezachytávajú odtlačky prstov. Ďalšou výhodou je celistvý pohľad.

Happy foto kniha

Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna strana. Vybrať si môžte tak isto aj bežnú fotoknihu s digitálnou tlačou. Kvalitou je rovnaká ako kniha z kníhkupectva s nejlepším pomerom  ceny a výkonu. Fotoknihy od Happy Foto využívajú kvalitný fotopapier 170g/m2. Všetky informnácie a novinky nájdete na www.happyfoto.sk.

Happy foto kniha
  • Komentáre
  • Podobné články
0
Dizajn Interiér Novinky

Aktuálne trendy v bývaní

0
Novinky Strava Zdravie

Úžasné účinky citrónovej vody

0
Móda Módny seriál Novinky

Základy šatníka – kožená kabelka

Navigácia

Magazíny