Základy šatníka – biela košeľa

Biela košeľa už dávno nie je len výsadou mužov. V šatníku modernej ženy by nemala chýbať hneď z niekoľkých dôvodov. Je univerzálna, ľahko kombinovateľná a hodí sa všetkým ženám. Zachráni vás v každej situácii, keď ste už zúfalé a neviete, čo na seba. Biela košeľa je v šatníku ako taká nenápadná prvá pomoc.

Strávite každé ráno dlhé minúty pred skriňou a stále neviete, čo na seba? Investujte do jednej kvalitnej bielej košele, ktorá vás nesklame. S rôznymi doplnkami a pri stále inej kombinácii ju spokojne môžete nosiť aj každý deň.  Pri výbere si dávajte pozor na to, či je z priesvitného materiálu – pri niektorých príležitostiach by sa vám to mohlo vypomstiť. Tiež zvoľte správnu veľkosť a všímajte si rozostavenie gombíkov. Tie môžu niekedy zradiť v najmenej vhodnej situácii.

Biela košeľa pre ženu
Biela košeľa by nemala chýbať žiadnej žene.

Nekonečné kombinácie

Biela košeľa je taký šatníkový chameleón. Dokonale sa prispôsobí mnohým kúskom z vášho šatníka. Výhodou bielej košele je to, že ju môžete skombinovať naozaj takmer so všetkým. Na pohovor alebo do práce si k nej môžete obliecť dlhšiu sukňu či elegantné nohavice a jednoduché doplnky. Večer stačí vymeniť sukňu za džínsy, pridať výraznejšie doplnky a zábava sa môže začať. V teplejších mesiacoch si k bielej košeli oblečte sukňu sviežej farby, vyhrajte sa s doplnkami a uvidíte, že zažiarite.

Biela košeľa a sukňa
Oblečte si k bielej košeli výraznú sukňu a doplnky a o krásny outfit máte postarané.

Počas chladnejších dní si na košeľu oblečte teplý pulóver a spod neho nechajte vykúkať golier a rukávy košele, prípadne aj spodný lem. S bielou košeľou sa pri vytváraní outfitov nikdy nebudete nudiť.

Strihy, ktoré zaujmú

Jednoduchá biela košeľa pre vás nie je to pravé? Dnes už zoženiete košele, ktoré majú iný strih, dĺžku, originálny golier… K vysokým nohaviciam sa perfektne hodia košele kratšieho a širšieho strihu so širokými rukávmi. Úzku sukňu skombinujte s bielou košeľou s volánmi alebo zapínaním až ku krku.

Biela košeľa a výrazné strihy
Nebojte sa rôznych dĺžok, strihov a zaujímavých detailov.

Ak si trúfate, oblečte si dlhú bielu košeľu, ktorú môžete previazať opaskom alebo nechať voľne splývať. Voľné rovné strihy sú stále v móde. Spokojne zalovte v šatníku svojho frajera či manžela a pohrajte sa s košeľou, ktorú ste na ňom nevideli už pár rokov. Tie kreatívnejšie z vás si môžu z obyčajnej košele vytvoriť vlastný originálny kúsok.

Hrajte sa s doplnkami

Klasická biela košeľa vám dáva veľa možností na vytvorenie zaujímavého outfitu. Jej výhodou je to, že k nej môžete doladiť akékoľvek doplnky, farby a vzory. Biela košeľa je základ, na ktorom sa dá stavať. Skúste si na košeľu pripnúť výraznú brošňu alebo okolo krku uviazať štýlovú šatku. Bielu košeľu môžete nosiť hoci aj každý deň, a predsa budete stále vyzerať inak.

Biela košeľa a doplnky
Jednoduchá biela košeľa si priam pýta doplnky.

Takže, dámy, pri výbere a nosení bielej košele myslite na niekoľko maličkostí:

  • Dajte si záležať na veľkosti, príliš obtiahnutá košeľa sa nemusí vyplatiť.
  • Kúpte si košeľu z kvalitného materiálu, ktorá vám dlho vydrží.
  • Zvoľte zaujímavý strih, resp. zaujímavé detaily.
  • Nebojte sa kombinovať – biela košeľa je na to ako stvorená.
  • Komentáre
  • Podobné články
0
Móda Novinky Trendy

New York Fashion Week – aj toto budeme nosiť budúcu jeseň

0
Novinky Strava Zdravie

Úžasné účinky citrónovej vody

0
PR články

Happy Foto už na cloude

Navigácia

Magazíny