Slovenské fashion značky, ktoré sa oplatí poznať

Kvalitnú a dizajnovú módu nemusíte hľadať za hranicami Slovenskej republiky. Na Slovensku neustále vznikajú nové fashion značky a tie, ktoré tu sú už pár rokov si za ten čas vybudovali na trhu svoje miesto a získali základňu fanúšikov a podporovateľov. Čo tieto značky ponúkajú? Poďme sa na to pozrieť.

Fusakle

Ponožky nemusia byť nudné. To si myslia aj dvaja zakladatelia slovenskej značky Fusakle, ktorá sa už svojim názvom snaží odlíšiť od bežných predajcov ponožiek. V ponuke majú desiatky vzorov a farebných kombinácií členkových a obyčajných ponožiek a podkolienok.

Značka neustále vydáva nové kolekcie ponožiek. Nájdete medzi nimi ponožky týkajúce sa sezónnych udalostí ako sú Vianoce a Halloween ale aj vzory s kvetmi, pásikmi a bodkami. Medzi obľúbené patria ponožky znázorňujúce bratislavské a slovenské motívy.

Bratiska

Táto fashion značka čerpá svoju inšpiráciu z urban kultúry mesta Bratislava. Typické sú pre ňu farebné tričká a mikiny, na ktorých je potlač s nápisom. Okrem nápisu Bratiska a Bratislava sa na tričkách a mikinách nachádzajú nápisy s mestskými časťami. Okrem toho sa v ich sortimente nachádzajú aj čiapky a plátené tašky. Všetky produkty tejto značky sú vyrábané ekologicky. Ich kamenná predajňa sa nachádza v srdci starého mesta, na Laurinskej ulici.

Kresky

Vždy ste chceli tetovanie ale nie ste pevne rozhodnutí? Existujú aj dočasné tetovania, ktoré nie sú z Chupa Chups. Kresky sú dočasné tetovačky vymyslené, nakreslené a taktiež aj vyrobené na Slovensku. Tieto tetovačky sú cielené ako na dospelých, tak aj na deti. Ich cena je nízka, takže si pokojne môžete vyskúšať aké to je, mať tetovanie. A kto vie, možno sa práve vďaka nim rozhodnete si jedno alebo dve nechať spraviť natrvalo.

Příspěvek sdílený Kresky (@kreskysk),

Retart

Retart je slovenská značka, ktorá prezentuje súčasných slovenských umelcov. Každý kus v jej ponuke je navrhnutý slovenským umelcom a skrýva sa v ňom kúsok z jeho kreativity. Z každého typu produktu majú len pár variácií, aby sa udržala ich jedinečnosť. Ponúkajú peňaženky, šiltovky tričká alebo šnúrky, ktoré sa nosia namiesto opaskov.

Příspěvek sdílený Retart (@retart),

mile

Dizajnové oblečenie pre deti, ktoré sa na detskú módu pozerá trochu inak. Ich oblečenie je, ako už hovorí aj názov značky, veľmi milé. Značka dbá na to, aby oblečenie bolo hravé a páčilo sa deťom, ale aj elegantné a páčilo sa ich rodičom. V ponuke majú takmer všetko oblečenie pre deti do veku 10 rokov a aj niečo pre rodičov.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
PR články

Happy Foto už na cloude

0
Móda Novinky Trendy

Fashion Revolution vás naučí kráčať s módou

0
Móda Módny seriál Novinky

Ako sa premeniť na neodolateľnú femme fatale? Noste klobúky!

Navigácia

Magazíny