Správny rúž dokáže zázraky! Objavte jeho čaro.

Nie je červená ako červená. Táto veta platí pri výbere rúžu dvojnásobne. Výrazné pery sú vo svete líčenia hitom už niekoľko sezón a inak to nebude ani tento rok. Neprehliadnuteľná fuchsiová, krvavá červená, originálna fialová aj nesmrteľná telová. Čoho by ste sa mali držať pri výbere odtieňa, ak chcete vystúpiť z davu, ale stále kráčať s trendmi?

Červená nie je len jedna

Kúpili ste si červený rúž, no máte pocit, že vám nepristane? Možno ste len siahli po nesprávnom odtieni. Najdôležitejšie pravidlo znie: Farbu rúžu vyberajte podľa farby pleti. Sýtočervenú si môžu dovoliť len majiteľky olivovej pokožky. Svetlej ružovkastej pleti zase lichotia višňové tóny. Naopak, ženám s tmavšou pokožkou viac pristane tmavočervený rúž. Nájsť ideálny odtieň červeného rúžu je ako nájsť najlepšiu priateľku na celý život.

Červený rúž na pery
Červená pristane každej, stačí nájsť správny odtieň.

Odvážne odtiene fialovej

Obdivujete ženy, ktoré sebavedomo nosia výrazné pery? Môžete patriť medzi ne. Chce to len trochu odvahy a zvyk. Najnovším hitom sú tmavofialové slivkové pery, ktoré však musia byť dokonalé. Nezvyčajné farby priťahujú stále viac pozornosti, takže aj nanášanie rúžu by malo byť v tomto prípade umením.

Aj tu platí, že tmavšie tóny pristanú tmavšej pleti a svetlejšie typy by mali zvoliť skôr ružové odtiene. Po výrazných odtieňoch by zase mali siahnuť skôr majiteľky plnších pier. Pri tenkých perách hrozí, že sa opticky ešte zúžia a po tom asi netúži žiadna z vás.

Slivková fialová je hitom sezóny
Tmavou fialovou zaručene upútate pozornosť okolia.

R ako ružová

Chcete dať najavo svoju ženskosť a zraniteľnosť? Používajte ružový rúž, ktorý podčiarkne nežnú stránku každej ženy. To sa však týka iba jemnejších odtieňov, napríklad staroružovej. Pri bábikovskej ružovej môže vzniknúť “barbie” efekt a na okolie budete pôsobiť skôr naivne. Ak sa však pohráte s celkovým výzorom a správne doladíte aj outfit, môžete vyzerať naozaj príťažlivo.

Jemná ružová zvýrazní ženskosť
Jemné odtiene ružovej podčiarknú ženskú stránku osobnosti.

Nude nie je žiadna nuda

Telový rúž nie je ani zďaleka prežitok a stále sa nosí! Odtieň telového rúžu by sa mal čo najviac podobať na prirodzenú farbu vašich pier. Výhodou nude rúžu je to, že skvele doplní výrazne dymové alebo farebne nalíčené oči. Hodí sa však aj k nahému líčeniu. Telový rúž je taký chameleón, ktorý vás zachráni v každej situácii.

Nude odtiene na každú príležitosť
Nude rúže sa hodia ku každému typu líčenia a nič nimi nepokazíte.

Dve rady na záver

  • Dávajte si pozor na zuby – pri lososových či marhuľových odtieňoch môžu vaše zuby vyzerať žltejšie a aj červené rúže sa odporúčajú len dámam s perfektným bielym chrupom.
  • Vyberajte podľa príležitosti – je rozdiel, či idete do práce alebo na párty. Zvážte, či šéfovi a kolegom nebude prekážať výrazný rúž a podľa toho sa rozhodnite. Počas dňa siahnite skôr po jemnejších odtieňoch a večer sa môžete odviazať.
  • Komentáre
  • Podobné články
0
Starostlivosť o telo Zdravie

Bielenie zubov po domácky – áno alebo nie

0
Novinky Starostlivosť o telo Zdravie

SOS pre vaše vlasy po lete

0
Móda Trendy

Inšpirácie outfitov na letné festivaly

Navigácia

Magazíny